AERIFIKACE je hotová.
Taky jsme dokončili rekonstrukci prvních odpališť, na dalších se pracuje a další ještě přijdou na řadu…
2 měsíce skoro vůbec nepršelo, ale po skončení aerifikace jako na objednávku KONEČNĚ ZAČALO PRŠET!!!
Děkujeme nebesům za závlahu v pravý a nejvyšší čas a pokračujeme ve zvelebování a co nejsvědomitější přípravě našeho milovaného hřiště pro Vás, naše vážené členy a návštěvníky…
Díky za trpělivost a přízeň. Moc si toho vážíme!


