První z letošních devítkových turnajů pro děti se náramně vydařil. V nedělním odpoledni i přes tropické počasí 17 dětí ve 3 kategoriích (za doprovodu kedíků z řad rodičů) předvedlo skvělé výkony a užilo si pro mnohé první opravdový turnaj.
Mezi dětmi se zelenou kartou zvítězila Dominika Jakubková před Jakubem Pustinou a Davidem Horáčkem.
Kategorii bez HCP nad 11 let ovládla Edita Culíková těsně před Markem Bílkem a Zuzanou Průšovou.
A mezi nejmenšími hráči bez HCP do deseti let zvítězila Simona Pustinová před Eliškou Veselskou a Timeou Králíkovou.
Za zmínku stojí i čtvrté místo Damiána Příhody, který svůj první turnaj dokončil v pouhých 4 letech!
Gratulujeme vítězům i všem zúčastněným ke skvělým výkonům, děkujeme rodičům za podporu a už se těšíme na další turnaj, který bude na konci prvního prázdninového kempu!
